Arosha - czy jest równie skuteczna jak skalpel

Nastąpił czas, gdy po raz kolejny nasz Białostocki salon kosmetyczny Żelazna 5 Klinika Urody chciałby przybliżyć Państwu temat z zakresu urody. Czym są bandaże Arosha? I oczywiście odpowiedź na najważniejsze pytanie – czy Arosha jest lepsza od skalpela?

Czym są bandaże Arosha?

Bandaże Arosha udowodniły, że można walczyć z niedoskonałościami naszego ciała oraz cellulitem bez naruszania naszego ciała. To kompleksowy zabieg pielęgnacyjny. Bawełna, z której stworzone są bandaże Arosha są nasączone aktywnymi składnikami, które są bardzo wysoko skoncentrowane.

Jakie efekty dają bandaże Arosha?

Zabieg, który wykonywany jest za pomocą bandaży możemy w sposób skuteczny zredukować cellulit, nawilżyć oraz ujędrnić ciało. Także oznaki starzenia się skóry nie będą dla nas straszne.

W trakcie zabiegu uwalniane są składniki, które penetrują głąb naszej skóry w sposób stopniowy. Oczywiście na nic nie ma uniwersalnego rozwiązania – kosmetyczki z naszej Kliniki Urody Żelazna 5 dobierają odpowiednie bandaże. Wszystko zależy od tego gdzie należy ich użyć oraz jaki jest stopień zaawansowania problemu.

Czy zabieg bandażami Arosha boli?

Od razu krótka odpowiedź – nie. Chociaż do zabiegu używane są bandaże to ucisk jest minimalny. Nawet osoby z pewnymi problemami naczyniowymi na nogach mogą skorzystać z tego rodzaju zabiegu kosmetycznego.

O wysokiej jakości użytych środków może świadczyć to, że preparat nie jest zmywany po zabiegu. Nie brudzą one nawet ubrań. Nasze ciało i umysł jest kompletnie odprężone i wolne od trosk dnia codziennego.

Odpowiedź na wielkie pytanie – czy można porównać efekty bandaży Arosha z zabiegiem wykonywanym skalpelem?

Naszym zdaniem tak, a nawet więcej – naszym zdaniem wygrywa on na wszystkich frontach. Nie dość, że zabieg nie jest inwazyjny i dostępny praktycznie dla każdego, to nie mamy po nim żadnych blizn, opuchnięć czy siniaków. Po zabiegu czujemy się jak nowo narodzone oraz jesteśmy pełne energii. Jak widać – same plusy.

Zabieg wykonywany przy użyciu bandaży Arosha powinien być wykonywany przez odpowiednio wyszkolony zespół. Właśnie takich ludzi znajdziecie Państwo w naszym salonie kosmetycznym Żelazna 5, który znajduje się w Białymstoku. Oczywiście – na Żelaznej 5. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz zapisów.