Czym jest FOCUS RF - Żelazna 5 Klinika Urody Salon Kosmetyczny Białystok

Dzisiaj mamy najzimniejszy dzień czerwca – jedyne 25 stopni. Czy Wam też jest tak gorąco? Jedyne wyjście to to plaża i korzystanie z słońca na 100%. W dzisiejszym artykule na blogu Białostockiego gabinetu kosmetycznego Żelazna 5 Klinika Urody przybliżymy Wam Focus RF. Zapraszamy do lektury.

Czym jest Focus RF?

Focus RF jest bezpiecznym, bezbolesnym i, przede wszystkim, nieinwazyjnym zabiegiem, który daje efekt liftingu oraz odmłodzenia twarzy. Dodatkowo modeluje ciało. Dzieje się to za sprawą generowanych fal radiowych, które przekazują swoją energię (przekształconą w energię cieplną) i pobudza procesy naprawcze. Działa idealnie na poszczególne partie skóry.

Gdzie działa Focus RF?

Zależnie od tego jakie efekt chcemy osiągnąć to fale radiowe działają na skórę właściwą (gdy naszym celem jest pobudzenie fibroblastów, aby produkowały one kolagen) lub na tkankę podskórną (gdy naszym celem jest wyszczuplenie danej okolicy ciała).

Naskórek przy Focus RF nie jest narażony w najmniejszym stopniu. Działa to w ten sposób dzięki dwubiegunowej konfiguracji. Fala radiowa porusza się między dwoma elektrodami w aplikatorze. Jedna z nich jest dodatnia, a druga ujemna.

Jakie efekty daje Focus RF?

Można dużo wyliczać, lecz podstawowe zalety zabiegu Focus RF to: nieoperacyjne kształtowanie sylwetki, wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie oraz napięcie skóry, znaczna redukcja cellulitu, redukcja zmarszczek, remodelowanie zastanego kolagenu, pobudzenie organizmu do produkcji nowego kolagenu oraz odtrucie organizmu z toksyn. Czy to mało? Warto już teraz skontaktować się z naszymi kosmetyczkami z Białegostoku i od razu umówić się na zabieg.

Kto powinien wykonać zabieg Focus RF?

Można to ująć w paru słowach – Focus RF jest idealnym zabiegiem dla osób, które chcą osiągnąć efekty, które przedstawiłyśmy powyżej. Jest także perfekcyjna dla Kobiet, które mają takie problemy skórne jak: zanieczyszczenia, rozszerzone pory czy stany zapalne. Skóra po zabiegu staje się zdrowsza, bardziej jędrna oraz wygładzona.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Focus RF?

Zabieg nie powinien być wykonywany gdy: jesteśmy w ciąży lub w trakcie laktacji, mamy wszczepiony rozrusznik serca, posiadamy aktywne choroby nowotworowe, stosowałyśmy złote nicie lub posiadamy duże i widoczne żylaki, których nie można ominąć głowicą.

Jak widzicie, zabieg Focus RF posiada bardzo dużą ilość zalet. Dlatego też warto skontaktować się z nami w celu konsultacji oraz umówienia się na ten zabieg w salonie kosmetycznym z Białegostoku – Żelazna 5 Klinika Urody. Zapraszamy serdecznie.