Dodaj sobie blasku wraz z BB GLOW - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Patrząc za okno widzimy jesień w pełnej odsłonie. Niestety słońce nie jest już dla nas takie łaskawe jak 2 miesiące temu. Jednak istnieją na tym świecie sposoby aby Twoja skóra nabrała odpowiedniego blasku. Jest to zabieg BB Glow, o którym opowiemy dzisiaj na blogu Waszego ulubionego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5. Zapraszamy do lektury

Jakie efekty daje zabieg BB Glow?

W trakcie jesiennych dni musimy pomóc swojej skórze aby wyglądać i czuć się pięknie. Dzięki BB Glow, który na marginesie jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w kosmetologii upiększającej, uzyskamy efekt liftingu, zredukujemy rozszerzone pory oraz zmniejszymy cienie pod oczami. To nie wszystko! BB Glow jest najlepszym sposobem na wyrównanie kolorytu naszej skóry. Same plusy, które przy obecnej pogodzie są wręcz niezbędne.

Co daje taki efekt?

Serum. I nie ma tu mowy o “jakimś tam serum”, lecz o serum, które efekt nawilżenia oraz krycia z mezoterapią Mesopen. Takie połączenie zapewni nam bardzo dużą poprawę wyglądu naszej skóry. Inaczej mówiąc – nasza cera nam za to podziękuje i odwdzięczy się ”nowym życiem”.

Musimy teraz wspomnieć o tym czym jest Mesopen. Mesopen jest to niezwykle popularna terapia, która ma efekty odmładzające. Taka terapia odejmuje nam dobrych kilka lat. Trzeba pamiętać o jednym nasze Kochane – wykonujemy to tylko w sprawdzonych i doświadczonych gabinetach kosmetycznych pod okiem profesjonalnych kosmetyczek lub kosmetologów. Oczywiście najlepszym miejscem w Białymstoku będzie Klinika Urody Żelazna 5.

Wracając do Mesopen – terapia polega na użyciu specjalistycznego, sterylnego oraz jednorazowego kartridża, który poprzez serię drobnych nakłuć skóry daje efekt bardzo dużej poprawy kondycji naszej skóry. Taki kartridż skonstruowany jest z kilkunastu (do nawet 40) igiełek, które poprzez swoją pracę pobudzają naszą skórę do regeneracji. Często do takich zabiegów pielęgnacyjnych (można je spokojnie nazwać także zabiegami odmładzającymi) używa się takich środków jak kwas hialuronowy czy witamin. Jednak w przypadku BB Glow, o którym dzisiaj mówimy cała magia jest w ampułce z dodatkiem podkładu. Tak podkładu! Oczywiście to nie jedyny składnik tej ampułki. W tym serum znajdziemy także ekstrakty roślinne, komórki macierzyste i niacynamid. To jeszcze nie wszystko. Jest tam także witamina B3, która jest odpowiedzialna za pobudzenie syntezy kolagenu oraz zwiększenie produkcji ceramidów w naszej skórze. Ceramidy są niezwykle ważne, gdyż są one składnikiem lipidowej warstwy ochronnej naszej skóry. I to nie są jeszcze wszystkie plusy.

Dodatkowe plusy

Musimy tutaj wspomnieć o innych działaniach, takich jak silna antyoksydacja, pomoc w ochronie skóry przed działaniem UVB czy wolnymi rodnikami. Wyrównanie kolorytu skóry to efekt rozjaśnienia przebarwień posłonecznych oraz zapobieganiu powstawania kolejnych. Serum działa też przeciwzapalnie.

Czas działania serum

BB Glow zawiera w sobie specjalne peptydy, które często można znaleźć pod nazwą czynnik wzrostu, gdyż stymulują one wzrost i podział komórki. Piszemy o tym, gdyż efektem jest to czego pragniemy wszystkie dla naszej skóry – odmłodzenie. Po serii zabiegów BB Glow efekt utrzymuje się od 6 do nawet 12 miesięcy.

Drogie Kobiety, jak same widzicie zabieg BB Glow w połączeniu z mezoterapią Mesopen to niesamowite plusy. Warto więc skorzystać i skontaktować się z naszymi kosmetyczkami w celu umówienia wizyty, na której wszystko przedstawimy. Postaw na jakość i efekty. W Białymstoku jedyne takie miejsce to Klinika Urody Żelazna 5. Zapraszamy!