Idealne zabiegi kosmetyczne na lato - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Chociaż dzisiaj trochę chłodniej to mamy lato w pełni! Jesteście jeszcze przed urlopem? A może po prostu lubicie siedzieć na plaży w słoneczny weekend? Jakie zabiegi kosmetyczne są na ten czas? Zapraszamy do lektury artykułu na blogu gabinetu kosmetycznego Żelazna 5 Klinika Urody z Białegostoku.

Po pierwsze – depilacja

Czy wyobrażacie sobie pokazać się na plaży inaczej niż idealnie gładką? My nie. Klasyczna depilacja na opaloną skórę nie jest najlepszym pomysłem – to boli. Dlatego lepiej zainwestować w depilację, która będzie bardziej trwała i pozwoli nam na dłuższy czas uśmiechu wywołanego przez gładką skórę. Idealnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa.

Po drugie – zabiegi ujędrniające ciało

Chyba żadna z nas nie chciałaby wystąpić na plaży w swoim nowym, seksownym, bikini (pod którym nic nie ukryjemy), które pokaże nasz cellulit. Dlatego najlepiej się go pozbyć. W ofercie gabinetu kosmetycznego z Białegostoku Żelazna 5 Klinika Urody mamy wiele zabiegów, które zapewni bardziej napiętą skórę, która będzie wyglądać cudownie. Najlepiej w tej sprawie po prostu skontaktować się z nami – czy to telefonicznie czy poprzez Facebook. Nasze profesjonalne oraz doświadczone kosmetyczny dobiorą idealny zabieg dla Ciebie.

Po trzecie – piękna skóra

Dobrze jest przygotować naszą skórą na przyjęcie nowej porcji promieni słonecznych. Tutaj tak jak w zabiegach ujędrniających warto zdać się na doświadczenie naszych kosmetyczek. Przecież nie chcemy żeby pojawiając się na plaży wyglądać szaro oraz matowo. Dodajmy sobie trochę koloru. Aktywujmy produkcje kolagenu i wyglądajmy pięknie – tak jak na to zasługujemy.

Po czwarte – peeling

Na początku musimy obalić pewien dosyć popularny mit – peeling nie ściera naszej opalenizny! Same nie wiemy skąd się wzięło takie przekonanie, lecz trzeba sobie powiedzieć jasno – to nie prawda. Peeling ściera naskórek, a w prostych słowach – opalenizna znajduje się w skórze właściwej, która nie jest naruszana przy takim zabiegu. Jesteśmy w stanie powiedzieć nawet, że ta opalenizna będzie bardziej wyeksponowana z powodu utraty wcześniej przytoczonego naskórka. Pamiętajmy jednak – gdy wrócimy z plaży w Białymstoku (czy oczywiście skądkolwiek indziej) to nie należy od razu kierować się do gabinetu kosmetycznego. Skóra jest wtedy bardziej podatna na podrażnienia. Inaczej mówiąc – poczekajmy trochę.

Jak widzicie lato to czas, w którym także musimy o siebie zadbać. Dlatego warto się z nami skontaktować i umówić się na odpowiedni dla siebie zabieg. Zawsze jesteśmy dla Was dostępne na Facebooku, przez telefon oraz w naszym gabinecie kosmetycznym w Białymstoku pod adresem, oczywiście, Żelazna 5 Klinika Urody. Zapraszamy!