Jak działa żelazko antycellulitowe - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Kochane! Nie licząc szalejących burz to robi się coraz cieplej. A gdy się robi cieplej to pokazujemy więcej ciała. A co nam przeszkadza w naszym ciele? Cellulit. Jak poradzić sobie z cellulitem (oczywiście nie licząc katorżniczej diety oraz ćwiczeń)? Odpowiedzią jest żelazko antycellulitowe. Zapraszamy na nowy artykuł na blogu naszego Białostockiego gabinetu kosmetycznegoKlinika Urody Żelazna 5.

Jak walczymy z cellulitem?

Klasyczne podejście do walki z cellulitem to dieta oraz ćwiczenia. Oczywiście warto stosować także odpowiednie masaże czy balsamy ujędrniające oraz oczywiście peelingi. Z czym można to jeszcze połączyć, żeby podbić uzyskany efekt? I to o bardzo duży progres. Ponownie – żelazko antycellulitowe.

Czym jest żelazko antycellulitowe?

Żelazko antycellulitowe to najnowsza technologia, która jest wykorzystywana do pomocy w walce z cellulitem (oczywista oczywistość), lecz nie tylko. To także sprawdzona metoda na pozbycie się “skórki pomarańczowej” oraz zmarszczek i wiotkiej skóry.

Technologia zastosowana w żelazku antycellulitowym

Zastosowane są trzy technologie:

Masaż próżniowy – inaczej mówiąc jest to masaż vacum. Poprawia wygląd naszej skóry poprzez rozbicie tkanki tłuszczowej i drenaż złogów tłuszczu. Dzięki temu nasza skóra jest wyszczuplona.

Elektrostymulacja TENS – daje efekt wygładzenia skóry. Dodaje elastyczność i zachodzi efekt liftingu.

Terapia kolorami – chromoterapia – rewitalizacja skóry oraz stymuluje syntezę kolagenu.

Czy warto zdecydować się na zabieg wykonywany za pomocą żelazka antycellulitowego?

Zdecydowanie tak, tylko z zastrzeżeniem – musi być wykonany w profesjonalnym gabinecie przez doświadczone kosmetyczki. Oczywiście w Białymstoku jest takie miejsce – Klinika Urody Żelazna 5.

Już po pierwszym zabiegu czujemy, że nasza skóra jest bardziej napięta, lecz oczywiście najlepsze efekty daje seria zabiegów. Od teraz można pozbyć się swoich kompleksów. Dlatego działa to na nas nie tylko w sferze fizycznej, lecz także psychicznej – Kobiety zawsze wychodzą uśmiechnięte.

Jakie są korzyści zabiegu?

Zalety żelazka antycellulitowego możemy podzielić na dwa rodzaje: psychiczne oraz fizyczne.

Psychiczne – ogromna poprawa nastroju oraz zwalczenie swoich kompleksów.

Fizyczne – modeluje naszą sylwetkę oraz stymuluje spalanie znienawidzonej tkanki tłuszczowej. Nasza skóra jest bardziej elastyczna i jędrna. Oczywiście na koniec główna zaleta – redukuje cellulit, nawet ten najbardziej twardy.

Dziękujemy, że po raz kolejny byłyście z nami i przeczytałyście ten artykuł. Teraz czas na wiadomość na facebooku lub telefon do naszego gabinetu w Białymstoku. Tam nasze cudowne kosmetyczki odpowiedzą na Wasze pytania, podpowiedzą oraz umówią na odpowiedni zabieg. Zapraszamy serdecznie do Kliniki Urody Żelazna 5!