Jak wyglądać pięknie na Sylwestra - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Kochane, do tej wyjątkowej nocy jaką jest Sylwester zostało już mało czasu. Warto więc zadbać o siebie na tej ostatniej prostej. Na jakie zabiegi kosmetyczne zdecydować się aby olśnić wszystkich na tym balu? Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu najlepszego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5.

Zabiegi kosmetyczne na twarz, szyję oraz dekolt

Wyżej wymienione części naszego ciała są niezwykle ważne aby wzbudzić wrażenie na innych. Warto więc zastosować peeling oraz jeszcze zabieg, o którym za chwilę. Zadbajmy aby nasza twarz szyja oraz dekolt lśniły oraz były niesamowicie gładkie.

Zabieg mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja jest rodzajem peelingu mechanicznego. Zabieg ten polega na ścieraniu górnych warstw naskórka w sposób mechaniczny za pomocą specjalnego urządzenia. Dzięki regulacji przepływu podciśnienia kryształków kontrolujemy głębokość oczyszczenia. Taki zabieg powoduje regenerację oraz tworzenie nowych komórek, które są pełnowartościowe. Jest to idealny sposób na młodszą, bardziej jędrną i elastyczną skórę.

Zabiegi na ciało

Sukienki sylwestrowe są przeróżne. Warto więc zadbać o nasze ciało, gdyż będzie ono odsłonięte w trakcie tej cudownej nocy. Świetnymi sposobami są takie zabiegi jak fale radiowe RF, mezoterapia oraz karboksyterapia. Jest jeszcze cudowny zabieg, o którym poniżej.

Endermologia LPG

Endermologia LPG jest fantastycznym sposobem na wyszczuplenie oraz wymodelowanie sylwetki oraz mocny cios w cellulit. Endermologia LPG jest rodzajem masażu podciśnieniowego. W odpowiednich rękach specjalistyczna maszyna potrafi zdziałać cuda. Dlatego jak najbardziej warto udać się do naszego Białostockiego gabinetu kosmetycznego i oddać się w ręce naszych profesjonalnych kosmetyczek oraz kosmetologów. W niecałą godzinę pozbywamy się tłuszczy oraz toksyn, a otrzymujemy produkcję kolagenu oraz elastyny.

Depilacja laserowa

Depilacja to podstawa podstaw przed takim balem. Chyba nie chcemy aby cały misternie uzyskany efekt został zepsuty włoskami w miejscach, w których nie chcemy ich mieć.

Zadbajmy też o makijaż oraz brwi i rzęsy. Da to efekt totalny, który olśni wszystkich, w których towarzystwie się znajdziesz. Nie możemy zapomnieć też o naszych dłoniach, które muszą dopełniać całości.

Kochane, najlepszym rozwiązaniem jest pojawić się w naszym salonie kosmetycznym gdzie wspólnie zadbamy o Was i wybierzemy odpowiednie zabiegi aby uzyskać olśniewający efekt. Nasz gabinet kosmetyczny z Białegostoku jest dla Was i wszystkie fantastyczne specjalistki w postaci kosmetyczek oraz kosmetologów czekają na Was. Zapraszamy do kontaktu oraz umawiania się na zabiegi.