Jakie efekty daje peeling kawitacyjny? - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Peeling kawitacyjny zyskuje coraz większą popularność. Na czym polega zabieg, który pomaga w zachowaniu Twojej cery w świetnej kondycji? Zapraszamy serdecznie do lektury artykułu na blogu Kliniki Urody Żelazna 5 z Białegostoku.

Czym jest peeling kawitacyjny?

W przeciwieństwie do klasycznego peelingu złuszczanie martwego naskórka, peeling kawitacyjny nie integruje fizycznie w skórę twarzy. Główną rolę odgrywają tutaj ultradźwięki. Od teraz martwy naskórek oraz nadmiar sebum nie jest nam straszny. Gdy połączymy zabieg peelingu kawitacyjnego wykonywanego w salonie kosmetycznym (w Białymstoku zachęcamy nasz salon) z samodzielnie wykonywanym, klasycznym peelingiem wykonywanym w domu to nasza skóra będzie w idealnym stanie.

Jakie efekty daje peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie głębokiego oczyszczenia skóry twarzy, wygładzenie cery oraz wyraźnego odświeżenia owej. Odżywia ona także naszą skórę i przywraca naturalny koloryt. Przez delikatny masaż, który wykonuje się w trakcie peelingu kawitacyjnego nasza skóra wytwarza zwiększoną ilość kolagenu. Jak pewnie nie musimy Wam tłumaczyć – skóra wtedy jest bardziej elastyczna i opóźnia pojawienie się zmarszczek.

Czy peeling kawitacyjny jest dla każdego?

Krótka odpowiedź na powyższe pytanie – tak. Rozszerzając to możemy powiedzieć, że pomoże ona każdemu. Przy suchej skórze daje on efekt nawilżenia oraz wygładza zmarszczki. W przypadku skóry tłustej redukuje się ilość sebum, skóra odzyskuje naturalny i zdrowy wygląd. Oczywiście przy skórze normalnej warto zastosować ten zabieg. Dzięki niemu skóra zyska na wyglądzie oraz oddali wizję twarzy w zmarszczkach.

Oczywiście są przypadki, gdy peeling kawitacyjny nie jest wskazany – np ciąża. Najlepiej jest skontaktować się z nami, czy to w Klinice w Białymstoku czy to przez np. Facebooka. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Podsumowanie

Jak sami widzicie peeling kawitacyjny to zabieg, który jest dla każdego. Dzięki niemu nasza skóra twarzy będzie “jak nowa”. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz na zabieg. Na pewno nikt nie pożałuje.