Jakie zabiegi kosmetyczne wykonać przed ślubem - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Nasze Kochane, która z Was nie chce wyglądać najwspanialej na świecie w dniu swojego ślubu? Zaryzykujemy stwierdzenie, że żadna. Jednak nie tylko suknia czy biżuteria jest ważna. Ważna jest też twarz, a dokładnie skórę na niej. W jaki sposób o nią zadbać? Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu Waszego ulubionego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5. Zapraszamy.

Jakie plusy daje zadbanie o swoją skórę przed weselem?

Pierwszy plus jest oczywisty – jest po prostu twarz wygląda wtedy lepiej. Następnym jest to, że nasza skóra jest piękna i przede wszystkich zdrowa. Jednak jest jeszcze jedna sprawa. Na zdrowej skórze nasz makijaż będzie bardziej trwały i będzie prezentować się o wiele lepiej.

Kiedy wybrać się do kosmetologia lub kosmetyczki przed ślubem?

Nie należy odkładać tej wizyty na ostatnie tygodnie przed swoim najcudowniejszym dniem. Wybierzmy się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego już nawet 6 miesięcy przed ślubem. Oczywiście najlepszym miejscem w Białymstoku będzie Klinika Urody Żelazna 5. Pół roku to idealny czas aby zaplanować i wykonać wszystkie zabiegi, które pozwolą nam wyglądać idealnie w ten dzień. Pamiętajcie – niektórych zabiegów niestety nie można wykonać już przed samym ślubem.

Jakie zabiegi kosmetyczne należy wybrać przed ślubem?

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie. Oczywiście trzeba w pierwszej kolejności udać się do profesjonalnej oraz doświadczonej kosmetyczki lub kosmetologa. Czas przed weselny nie jest dobry aby eksperymentować. Dziewczyny pamiętajcie – w Białymstoku tylko Klinika Urody Żelazna 5. Podczas pierwszej wizyty możemy zaplanować wszystkie potrzebne zabiegi, które zostaną dobrane do naszej skóry. Trzeba takie zabiegi podzielić na parę kategorii: oczyszczające, złuszczające, nawilżające oraz oczywiście odżywcze i upiększające.

Zabiegi upiększające to na przykład henna brwi oraz rzęs lub usuwanie wąsika. Czy to przy hennie czy przy makijażu permanentnym trzeba dobrać kolor, który będzie pasować do naszej karnacji i koloru włosów.

Zabiegi złuszczające oraz oczyszczające pozwalają na usunięcie martwego naskórka. Oczywiście także zabiegi pozwalają na zmniejszenie porów. Tutaj także trzeba zdać się na opinię profesjonalistki – czy zastosować na przykład mikrodermabrazję czy peeling kawitacyjny.

Nie można zapomnieć o zabiegach odżywczych i nawilżających. Dzięki nim odzyskamy elastyczność skóry i będzie ona promienna.

Dziewczyny, przede wszystkim pamiętajcie – nie eksperymentujcie. Przed tym szczególnym dniem zdajcie się na pomoc profesjonalistek – kosmetyczek oraz kosmetologów. Właśnie takie osoby znajdziecie w naszym gabinecie kosmetycznym Klinika Urody Żelazna 5, która znajduje się w Białymstoku.