Karta podarunkowa jako prezent - Żelazna 5 Klinika Urody Salon Kosmetyczny Białystok

Kochane i Kochani, dzisiaj chcielibyśmy na dosyć nietypowy temat, ale jest on na tyle ciekawy oraz mamy na ten temat tyle pytań, że nie możemy milczeć 🙂 Chcemy Wam przedstawić wady i zalety kart podarunkowych jako prezent – oczywiście teraz na Święta. Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu najlepszego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5.

Zalety karty podarunkowej

Na początku porozmawiajmy o plusach kart podarunkowych jako prezent. Oczywiście w naszym przypadku jest to karta podarunkowa na zabiegi kosmetyczne oraz kosmetyki.

Wygoda

Nie ważne komu chcemy sprawić prezent, to jedną z najwygodniejszych dla nas opcji jest właśnie karta podarunkowa. W przypadku naszego salonu kosmetycznego wystarczy tylko do nas zajść i bez czekania można taką kartę kupić. Ogromnym plusem jest to, że omijamy tłumy, które teraz znajdziemy w każdej galerii handlowej w Białymstoku.

Oszczędność czasu

Punkt, który łączy się z poprzednim, ale warto jest to podkreślić – przy wyborze karty podarunkowej jako prezent nie tracimy czasu na poszukiwania innego rozwiązania lub na przesyłki zamówionych rzeczy z internetu.

Trafiony prezent

Chyba każdej osobie zdarzyła się sytuacja, w której widzieliśmy, że obdarowana przez nas osoba nie wygląda na super uszczęśliwioną naszym wyborem. I to sytuacja niezależna od tego jak bardzo się staramy aby wyszukać jak najlepszy prezent. W przypadku karty podarunkowej nie musimy mieć obaw o taką sytuację. Obdarowana osoba sama wybierze na co chce spożytkować swój prezent.

Brak niezręczności

Są rzeczy, które są odbierane przez różne osoby w odmienny sposób. Przykładem może być sytuacja, kiedy dajesz komuś jako prezent świetny zestaw kosmetyków, a na osoba może pomyśleć, że jest coś nie tak z nią. Warto jest unikać takich sytuacji dlatego karta podarunkowa jest idealnym rozwiązaniem. “Ciężar wyboru” spada na osobę obdarowaną.

Karta podarunkowa jest lepsza niż gotówka

Tutaj także musimy wspomnieć o niezręczności – niektórym osobom dziwnie jest przyjmować gotówkę w ramach prezentu. Dlatego dajmy Jej kartę podarunkową – zapłacimy dokładnie tyle samo ile byśmy sprezentowali w gotówce, a jednak jest to coś bardziej osobistego.

Wady karty podarunkowej

Tak jak przy każdej rzeczy karty podarunkowe zazwyczaj mają swoje wady. Czy aby na pewno tak jest z naszą kartą podarunkową do gabinetu kosmetycznego z Białegostoku Klinika Urody Żelazna 5?

Mniej osobista niż klasyczny prezent

Czasami słychać głosy, które mówią, że karty podarunkowe dają do zrozumienia, że słabo znamy osobę, której chcemy coś kupić. Jednak nie oszukujemy się – każda Kobieta kocha dbać o siebie oraz stosować kosmetyki najwyższej jakości lub poddać się zabiegowi kosmetycznemu. Dlatego uważamy, że nasza karta podarunkowa będzie idealnym wyborem na prezent dla każdej Kobiety.

Jawna kwota, którą wydaliśmy na prezent

Naszym zdaniem to nie jest wada, ale czasami słyszy się, że ktoś nie chce aby druga osoba wiedziała ile pieniędzy przeznaczyła na prezent, a jednak karty podarunkowe najczęściej są na daną kwotę pieniędzy. Jednak w przypadku naszej karty tak nie jest. Oprócz karty podarunkowej na konkretną kwotę pieniędzy możesz wybrać kartę na dany zabieg kosmetyczny. To także fantastyczne rozwiązanie.

Pod jakim kątem nie patrzeć karta podarunkowa to fantastyczna sprawa jako prezent na Święta dla każdej Kobiety. W naszym gabinecie kosmetycznym w Białymstoku możesz kupić taką kartę aż do samych Świąt – nie musisz się bać, że coś nie zdąży przyjść. Pozwól drugiej osobie na poznanie naszego zespołu fantastycznych kosmetyczek oraz kosmetologów. Zapraszamy do Kliniki Urody Żelazna 5 w Białymstoku.