Kosmetolog zamiast chirurgii plastycznej - Bloomea - Żelazna 5 Klinika Urody Salon Kosmetyczny Białystok

W czym urealnia się sytuacja, w której dziesięcioletnie doświadczenie chirurgów plastycznych przenoszone jest na kosmetologów? Co kryje się po tajemniczym skrótem TRIO M.M.L.? Na te pytania odpowiadamy w najnowszym artykule na blogu najlepszego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5. Zapraszamy do lektury.

Jak działa Bloomea?

Na początku musimy odpowiedzieć na pytanie: Czym jest zabieg Bloomea? Jest to modeling skóry, który bazuje na urządzeniu, które z kolei działa w sposób, który określa się tym tajemniczym skrótem, o którym pisałyśmy wcześniej – TRIO M.L.L. Rozwinięciem tego skrótu jest – Makroeksfoliacji, Mikroprądów i Luminoterapii.

Gdy zwykłe złuszczanie naszej skóry to za mało to sięgamy po urządzenie Bloomea, które daje efekt podwójnego złuszczania. Na poziomie powierzchniowym oraz wewnątrztkankowym. Złuszczanie powierzchniowe realizowane jest poprzez wyciąg z liści agawy, który znajduje się na głowicach Bloomea. Złuszczanie wewnątrztkankowe zaś wywoływane jest za pomocą mikroprądów.

Musimy powiedzieć trochę więcej o tych mikroprądach. Mają one takie same przewodnictwo jak nasz organizm. Wywołują one także efekt “podgrzania” włókien kolagenowych, które znajdują się na poziomie skóry właściwej. dzięki temu przyśpieszany jest proces tworzenia nowych włókien oraz ich skrócenia. Ostatecznie daje to efekt, na którym zależy każdej z nas – liftingu oraz odmłodzenia. I to widoczny gołym okiem!

W trakcie całego zabiegu wykorzystywana jest także podczerwień, która także działa na poziomie skóry właściwej i daje efekt namnażania kolagenu, elastyny oraz fibroblastów. Jest to idealne “dopieszczenie” efektu liftingu. To właśnie możemy rozszyfrować pod hasłem Luminoterapii.

Bloomea prosto z gabinetów chirurgii plastycznej trafia do salonów kosmetycznych

Na samym początku pisałyśmy Wam o dziesięcioletnim doświadczeniu chirurgów plastycznych, które przeszło teraz na kosmetologów. Owe zdanie wynika z tego, że Bloomea wykorzystywana jest już od 10 lat przez tych chirurgów aby przyśpieszyć leczenie blizn oraz rozstępów. Jak same widzicie jest to potężne narzędzie i w odpowiednich rękach (oczywiście mamy na myśli ręce naszej fantastycznej ekipy kosmetyczek oraz kosmetologów z Białegostoku, a dokładnie z Kliniki Urody Żelazna 5) potrafi zdziałać cuda.

Warto jest skorzystać z tej nowości na rynku kosmetycznym i sprawdzić efekty Bloomea na sobie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz umawiania się na zabiegi, między innymi Bloomea, w naszym salonie kosmetycznym z Białegostoku – Klinika Urody Żelazna 5. Do zobaczenia!