Letnia opalenizna w środku jesieni - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Kochane, która z nas nie kocha posiadać skóry, która wygląda jakbyśmy ostatnie parę dni opalały się na słonecznej plaży? Chyba żadna. Blada cera wyszła z mody parę wieków temu i nie chce wrócić. Wiecie, że jest sposób na idealną opaleniznę w środku jesieni, a nawet zimy bez solarium i jego promieni UV? Dzisiaj opowiemy o tym na naszym blogu. Zapraszamy do przeczytania najnowszego artykułu na blogu najlepszego Białostockiego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5.

Z jakiej okazji?

Musimy zaznaczyć coś na samym początku – oczywiście jest tutaj mowa o opalaniu natryskowym, który jest niesamowitym wynalazkiem. Naszym zdaniem piękna opalenizna jest perfekcyjna na każdy dzień niezależnie od okazji, ale są takie momenty gdy jest to taki must have. Czy wyobrażacie sobie być bladą w takie dni jak ślub połączony z weselem, impreza Andrzejkowa czy cudowny Sylwester (do którego coraz bliżej!)? Nawet nie myśląc o imprezach i przyjęciach – czy waszym zdaniem nie lepiej być opaloną gdy jedziemy w jakie miejsca jak piękna woda (niestety o tej porze roku to już poza granicami naszego kraju) lub aqua park (do których mamy przecież tak blisko)? Naszym zdaniem jak najbardziej.

Czym jest opalanie natryskowe?

Wróćmy do meritum sprawy – opalanie natryskowe. Takie opalanie polega na aplikacji na naszą skórę specjalistycznej mgiełki, która ma takie właściwości, że po kilku godzinach zmienia odcień naszej skóry. Aplikacja taka musi być wykonywana w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym przez doświadczone kosmetyczki lub kosmetologa. Dlatego w Białymstoku najlepiej wybrać Klinikę Urody Żelazna 5. Najlepszy salon kosmetyczny w Białymstoku.

Czym jest ta mgiełka?

Preparaty, które stosuje się przy opalaniu natryskowym zawierają magiczną substancję barwiącą popularnie znaną jako DHA. Nie jest to nowość w świecie kosmetyki gdyż została ona odkryta już ponad 50 lat temu. Jednak nie jest to dokładnie to samo co było ponad pół wieku temu. Ciągłe ulepszenia oraz udoskonalenia pozwoliły kosmetyce na taki środek, który znamy obecnie. Jest on świetny, gdyż możemy wybrać aż 3 różne wyniki, które chcemy osiągnąć poprzez opalanie natryskowe. Mała rada od nas – dobrze jest wykonać peeling przed opalaniem natryskowym. Dzięki temu pozbędziemy się nadmiaru zalegającego martwego naskórka.

Jak działa DHA?

Nasza skóra uzyskuje cudowny i brązowy odcień dzięki odpowiedniej aplikacji i samemu DHA. Właśnie to DHA wchodzi w reakcję z proteinami, które znajdują się w najwyższych warstwach naszej skóry. Dzięki temu już po dwóch godzinach widzimy inny odcień naszej skóry. Najlepszy efekt uzyskamy po około 5-7 godzinach od aplikacji. Już po tym czasie mamy opaleniznę, która jest trwała i nie da się jej tak po prostu zmyć. Znika ona wraz z naturalnym złuszczaniem się naskórka. Dlatego warto jest wykonać peeling, o którym pisałyśmy wcześniej. Poprawia to trwałość oraz idealną równomierność naszej nowej opalenizny.

Przeciwwskazania

Jak przy prawie każdym zabiegu kosmetycznym istnieją jakieś przeciwwskazania. Przy opalaniu natryskowym są to między innymi – łuszczyca, alergia skórna oraz parę innych. Najlepiej jest skontaktować się z zaufanym gabinetem kosmetycznym, a tam już wszystko powiedzą, a dokładniej to powiemy, gdyż oczywiście zapraszamy do nas.

Jak same widzicie istnieje sposób na piękną opaleniznę, którą możemy przenieść z gorącego i słonecznego lata w środek jesieni lub nawet zimy. I to w sposób bezpieczny! Opalanie natryskowe daje nam ogromne możliwości zrobienia pięknego wrażenie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz umawiania się na konsultacje oraz zabiegi do naszego salonu kosmetycznego z Białegostoku – Klinika Urody Żelazna 5. Doświadczone kosmetyczki oraz kosmetolog czekają już na Ciebie.