Makijaż permanentny ust - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Nasze Kochane, pisałyśmy już dla Was o makijażu permanentnym brwi. Jednak to nie jedyne miejsce, na którym możemy wykonać makijaż permanentny. Czy jest coś cudowniejszego niż gorące usta w otoczeniu kolorach jesieni? Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu Białostockiego gabinetu kosmetycznego Klinika Urody Żelazna 5 na temat makijażu ust w sposób trwały.

Co daje makijaż permanentny ust?

Makijaż permanentny ust pozwoli Ci uzyskać cudowny i intensywny kolor. I to nie na chwilę, ale na nawet kilka lat! Która z nas nie miała problemu z szminką, która po pewnym czasie w magiczny sposób przenosi się z ust na zęby? Nigdy więcej.

Taki zabieg jest jednym z najpopularniejszych z wszystkich zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Tylko pamiętajcie – makijaż permanentny musi być wykonany w profesjonalnym miejscu przez doświadczoną kosmetyczkę lub linergistka za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Kiedy wykonać makijaż permanentny ust?

Taki makijaż jest idealnym sposobem na delikatne powiększenie ust, wyrównanie asymetrii ust z równoczesnym podkreśleniem ich linii.

Makijaż wykonuje się aby wyrównać nierówny kontur ust, by nadać im koloru oraz soczystości, a nawet odjąć lat.

Niestety czasami po przebytej opryszczce mamy rozmyty kontur ust lub jest on nierówny. Wtedy właśnie jest idealny moment na wykonanie permanentnego makijażu ust. Oczywiście nie tylko w takich przypadkach dobrze jest go zrobić. Po takim makijażu nasze usta są pełniejsze, symetryczne i niesamowicie wyraziste.

Czy makijaż permanentny ust jest dla mnie?

Jeżeli nie jesteś pewna czy makijaż permanentny ust jest dla Ciebie to warto wybrać się do zaufanego gabinetu kosmetycznego, gdzie doświadczona kosmetyczka (linergistka, która jest wyspecjalizowana w makijażu permanentnym) lub kosmetolog pomoże Ci w tym wyborze i dokładnie powie na czym polega taki zabieg. Idealnym miejscem do tego jest Klinika Urody Żelazna 5 w Białymstoku. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni odcień, który idealnie pasuje do Twoich ust i będzie Ci odpowiadać. Nie zapomnijmy – dobrze jest wybrać kolor, który jest zbliżony do Twojego naturalnego.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego ust

Jak każdy zabieg kosmetyczny to także ten ma swoje przeciwwskazania. W tym przypadku jest to między innymi infekcja górnych dróg oddechowych, choroby serca, gorączka, zaawansowana cukrzyca czy aktywna opryszczka. Względem tego ostatniego – gdy już nie jest ona aktywna to jest to nawet wskazane.

Ile czasu utrzymują się efekty?

Efekty po permanentnym makijażu ust utrzymują się parę miesięcy lub nawet lat. I to już po jednym zabiegu w salonie kosmetycznym. Znamy przypadki, że efekty były nawet przez półtora roku.

Jak same możecie zauważyć – makijaż permanentny ust niesie za sobą wiele korzyści. Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego gdzie pomożemy Ci i podpowiemy co warto zrobić. Drzwi do Kliniki Urody Żelazna 5 z Białegostoku są zawsze dla Ciebie otwarte. Zapraszamy!