Site Logotype

Nasze usługi

Poznaj usługi jakie oferuje Klinika Urody.

Zabiegi na twarz

Twarz stanowi naszą wizytówkę. Jeśli objawiają się na niej jakiej problemy skórne i choroby – od razu stają się obiektem oceny. Wierzymy, że każdy ma prawo wyglądać pięknie i być postrzeganym ze względu na swoje zalety, a nie tylko defekty. Z tego powodu pomagamy w osiągnięciu zdrowej, nawilżonej i odżywionej skóry, bez trądziku, przebarwień, rumienia czy zmarszczek.

Zabiegi na włosy

Piękne włosy są świadectwem zdrowia i zadbania. Pozwalają określić własną osobowość i dopasować wizerunek do okoliczności. Nasze zabiegi pomogą odbudować włosy od środka, pozwolą odzyskać ich siłę, zapobiegną wypadaniu, łamliwości, wygładzą i nadadzą blasku. Leczymy również schorzenia skóry głowy np. łupież.

Zabiegi na ciało

Pomagamy w uzyskaniu wymarzonego ciała poprzez różnego rodzaju zabiegi z wykorzystaniem aparatury, kosmetyków oraz masaży. Nasze specjalistki dodatkowo zadbają o usunięcie zbędnego owłosienia poprzez depilację oraz zdrowy, dotknięty słońcem wygląd skóry dzięki opalaniu natryskowemu.

Dłonie i stopy

Zajmujemy się kompleksowo zdrowiem oraz wyglądem dłoni i stóp. Oferujemy manicure klasyczny, francuski, japoński, hybrydowy oraz  pedicure klasyczny, hybrydowy i leczniczy. Jesteśmy specjalistkami w zakresie podologii i niesiemy pomoc przy odciskach, wrastających paznokciach i hiperkeratozie.

Zabiegi specjalistyczne

Prowadzimy różnorodne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej z wykorzystaniem specjalistycznych procedur oraz aparatur. Pomagamy odzyskać zdrowie i piękny wygląd. Naszą największą dumą się techniki niwelowania rozstępów oraz leczenia blizn.

Kolczyki

Wykonujemy przekłucia ucha u dorosłych i dzieci. Korzystamy z bezpiecznego systemu Blomdahl, który pozwala szybko i praktycznie bezboleśnie przeprowadzić procedurę. W ofercie posiadamy też biżuterię Blomdahl – jest ona hipoalergiczna, więc nadaje się dla alergików, a przy tym wygląda gustownie i pięknie. Idealnie nadaje się na pierwsze kolczyki. W naszej ofercie znajduje się również body piercing.

Makijaż

Oferujemy dwa rodzaje makijażu: okolicznościowy (wykonywany ze sprawdzonych kosmetyków, który pozwoli na idealny wygląd na cały dzień i noc) oraz permanentny (trwały, nie wymagający codziennej pielęgnacji przez wiele lat). Makijaż permanentny realizujemy w celu podkreślenia brwi, oczu oraz ust.

Stylizacja okolicy oka

Niewiele z nas może pochwalić się idealnymi w kształcie, gęstymi brwiami, które stanowiłyby piękną ramę dla oka. Ale to co nie udało się naturze, możemy poprawić w sposób naturalny: henną. Można ją również stosować na rzęsy – wtedy osiągają jednolity, wyrazisty kolor. Dodatkowo możemy wzmocnić rzęsy poprzez laminację – będą gęstsze, zdrowsze i bardziej uwodzicielskie.