Site Logotype

Manicure

Piękne paznokcie, trwały kolor

Zadbanie dłonie i paznokcie

Manicure hybrydowy o zabieg przebiegający jak manicure klasyczny, ale dodatkowo używamy lakieru hybrydowego, którym nadajemy paznokciom piękny kolor. Lakier hybrydowy nie wymaga suszenia, utrzymuje się długo na płytce i też długo pozostaje błyszczący. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce
ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie. 

 

Manicure z malowaniem Vinylux to zabieg przebiegający jak manicure klasyczny, ale dodatkowo używamy lakieru, którym nadajemy paznokciom piękny kolor. Lakier Vinylux należy wysuszyć, ale pod wpływem światła dodatkowo się utrwala pozostając na płytce dłużej niż standardowy lakier. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Manicure klasyczny/biologiczny to doskonały zabieg zapewniający efekt pięknych, zadbanych dłoni. Manicure klasyczny polega na skróceniu płytki paznokcia zgodnie z oczekiwaniami klienta, opiłowaniu jej w odpowiedni sposób i usunięciu narośniętych na płytkę skórek.Na koniec wypielęgnowane w ten sposób paznokcie malowane są odżywką. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie. 

Manicure japoński to zabieg przebiegający jak manicure klasyczny, ale dodatkowo używamy pasty zawierającej witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza martwego, którą wmasowujemy w płytkę paznokcia. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Efektem pedicure japońskiego jest ładny, jedwabisty połysk
paznokci, który utrzymuje się do 2 tygodni. Manicure japoński zalecany jest na paznokcie łamliwe o nierównej powierzchni z rozdwajającą się płytką. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Stylizacja paznokci żelem dzięki tej metodzie możemy sprawić, że nasze paznokcie z krótkich zmienią się w długie i zadbane. Manicure żelowy należy uzupełniać co ok. 2-3 tygodnie, w zależności od tego, jak szybko rosną nasze naturalne paznokcie. Dużą zaletą tego typu manicure jest z pewnością to, że wygląda on bardzo naturalnie. Paznokcie żelowe świetnie sprawdzą się podczas wszelkich ważnych dla nas uroczystości, kiedy chcemy, by nasze dłonie prezentowały się perfekcyjnie. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.