Site Logotype

Pedicure

Zadbane stopy i paznokcie

Zadbaj o wygląd i zdrowie stóp

Pedicure hybrydowy to zabieg przebiegający jak pedicure klasyczny, ale dodatkowo używamy lakieru hybrydowego, którym nadajemy paznokciom piękny kolor. Lakier hybrydowy nie wymaga suszenia, utrzymuje się długo na płytce i też długo pozostaje błyszczący. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

 

 

Pedicure z malowaniem Vinylux to zabieg przebiegający jak pedicure klasyczny, ale dodatkowo używamy lakieru, którym nadajemy paznokciom piękny kolor. Lakier Vinylux należy wysuszyć, ale pod wpływem światła dodatkowo się utrwala pozostając na płytce dłużej niż standardowy lakier. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Pedicure męski to zabieg pielęgnacyjny, który polega na opiłowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka. Jego dopełnieniem jest peeling oraz wmasowanie pielęgnacyjnego kremu zapobiegającego przesuszaniu się naskórka lub redukującego pocenie się stóp. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Pedicure klasyczny/biologiczny to zabieg pielęgnacyjny, który polega na opiłowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka. Jego dopełnieniem jest aromatyczny peeling oraz wmasowanie pielęgnacyjnego kremu. Pedicure kosmetyczny warto wykonywać regularnie, żeby stopy były zadbane i miały estetyczny wygląd. Zabieg poprawia kondycję stóp, a także daje poczucie komfortu i pewność, że wyglądają naprawdę doskonale. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Pedicure japoński to zabieg przebiegający jak pedicure klasyczny, ale dodatkowo używamy pasty zawierającej witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza martwego, którą wmasowujemy w płytkę paznokcia. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Efektem pedicure japońskiego jest ładny, jedwabisty połysk paznokci, który utrzymuje się do 2 tygodni. Pedicure japoński zalecany jest na paznokcie łamliwe o nierównej powierzchni z rozdwajającą się płytką. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Pedicure częściowy to zabieg kiedy opracowujemy np. tylko paznokcie u stóp nadając im odpowiedni kształt, usuwając skórki i malując na odpowiedni kolor. Do zabiegów używamy jednorazowych pilników, a narzędzia są dezynfekowane i myte w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.