Site Logotype

Opalanie natryskowe

Zdrowo wyglądająca i opalona skóra to marzenie większości kobiet, jednak w ostatnich latach znacząco wzrósł poziom wiedzy i świadomości na temat szkodliwości promieniowania UV, które nie tylko przyspiesza starzenie się skóry, ale może powodować jej uszkodzenie i prowadzić do rozwoju różnych chorób. Najlepszą alternatywę dla standardowego opalania się stanowi opalanie natryskowe, które zapewnia zdrowy koloryt i skórę muśniętą słońcem, wykorzystując wyłącznie naturalne i organiczne kosmetyki. 

 

Zdrowe opalanie ciała

SUN FX – 

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów. Kosmetyki  SunFX są w 100% naturalne, organiczne, wegańskie i nie są testowane na zwierzętach. Posiadają najczystsze, najwyższej jakości DHA z certyfikatem Ecocert. Gama kolorystyczna organicznych płynów SunFX pozwoli Ci wybrać idealny kolor opalenizny dla Twojej skóry.

 

 

Jak działa?

Przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka, dzięki temu opalenizna będzie trwała i równomierna. Zabieg wykonywany jest na stojąco, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Opalenizna aktywuje się od 4 do 12 godzin. Po zabiegu zaleca się założenie luźnych ciemnych ubrań.

Wskazania

– Chęć nadania skórze zdrowej opalenizny
– Chęć poprawy kolorytu skóry

Przeciwskazania

– Rozległe rany i przerwanie ciągłości naskórka
– Aktywna łuszczyca
– Aktywne stany zapalne w obszarze poddanym zabiegowi
– Nadmierna potliwość