Site Logotype

Zabiegi Relaksujące

Zrelaksują się dzięki zabiegom rozluźniającym

Większość z nas potrzebuje czasu tylko i wyłącznie dla siebie, kiedy będziemy mogli odprężyć ciało oraz wyciszyć umysł i zapomnieć o problemach i troskach dnia codziennego. Dzięki zabiegom relaksującym uzyskamy efekt nie tylko rozluźnienia mięśni, ale zredukujemy także towarzyszące napięcie psychiczne, tak często pojawiające się na skutek stresujących sytuacji w naszym życiu. 

Zabiegi odprężające

Masaż KOBIDO – 

masaż Kobido stanowi nieinwazyjną metodę odmłodzenia twarzy.

 

Obecnie jest bardzo popularną opcja nieinwazyjnego poprawienia wyglądu skóry, uniesienia tkanek i zagęszczenia skóry. Stanowi również doskonałą formę odprężenia i relaksu. 

Jak działa?

W  trakcie masażu Kobido dochodzi do redukcji stresu, pobudzenia mikrokrążenia i rozluźnienia napiętych struktur, które mogą przyczyniać się do powstania zmarszczek mimicznych. Zabieg ten poprawia także elastyczność skóry, podnosi owal twarzy i usprawnia przepływ limfy.

 

Wskazania

–  Zmarszczki i utrata jędrności skóry

–  Nadmierne napięcie mięśniowe w obrębie głowy, szyi i karku

–  Stresujący tryb życia

 

Przeciwskazania

–  Opryszczka

–  Aktywna łuszczyca

–  Poparzenia słoneczne

–  Aktywne zakażenia bakteryjne, wirusowe lub grzybicze

–  Nieleczone nadciśnienie tętnicze

 

Masaż RELAKSUJĄCY

Masaż to jedna z najstarszych metod, która oddziałuje zarówno na stan fizyczny, jak i psychiczny człowieka. Praktykowany jest od tysięcy lat, a grono jego zwolenników ciągle się powiększa. W gabinetach najczęściej wykorzystywany jest masaż klasyczny i relaksacyjny. Mimo, że masaż relaksacyjny stanowi odmianę masażu klasycznego, ruchy w nim są zdecydowanie spokojniejsze i delikatniejsze.

W zależności od preferencji klienta, możemy wykonać go na całym ciele lub na poszczególnych jego partiach.

 

Jak działa?

Masaż relaksacyjny przeznaczony jest dla osób potrzebujących odprężenia ciała i wyciszenia umysłu. Redukuje napięcie mięśniowe, poprawia krążenie krwi, a także łagodzi dolegliwości bólowe. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku ludzi, którzy są przemęczeni lub żyją w ciągłym stresie i napięciu.

 

Wskazania

– Nadmiar stresu

– Chęć odprężenia

– Nadmierne napięcie mięśniowe

Przeciwskazania

–  Żylaki

–  Zapalenie żył

–  Przyjmowanie leków rozrzedzających krew

–  Hemofilia

–  Aktywne stany zapalne w obrębie masowanej skóry

 

BRUSHING  – 

szczotkowanie na sucho. Brushing, nazywany często suchym peelingiem, jest bardzo starą techniką złuszczania i ujędrniania skóry. Włosie szczotki wykorzystywanej do zabiegu wykonane jest z włókien roślinnych zwanych „Tampico”- pochodzą one z soczystej rośliny agawy występującej na obszarach pustynnych.

 

Jak działa?

Brushing jest skuteczną metodą złuszczania naskórka, dzięki czemu ciało po peelingu jest gładsze i jędrniejsze, a także lepiej wchłania składniki aktywne w preparatach kosmetycznych. Dodatkowo szczotkowanie poprawia mikrokrążenie, przez co redukuje cellulit i jest pomocne w walce ze świeżymi rozstępami (czerwone).

 

Wskazania

–  Gruba, słabo ukrwiona skóra

–  Rogowacenie okołomieszkowe

–  Szorstkość skóry

–  Rozstępy w fazie zapalnej

–  Nierównomierny koloryt skóry

Przeciwskazania

–  Aktywne stany zapalne na skórze

–  Żylaki

–  Aktywna łuszczyca

–  Rozległe rany

Zabieg – …

Jak działa?

Wskazania

Przeciwskazania

….

Zabieg – ….

Jak działa?

….

Wskazania

….

Przeciwskazania

….