Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie w zakresie pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, stóp oraz ciała. Dzięki czemu w naszym gabinecie możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie postępowania z własnym ciałem i opiekę wykwalifikowanej kadry. Bardzo ważne dla nas jest budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz spełnianie ich indywidualnych potrzeb. Priorytetem jest dla nas Twoje bezpieczeństwo podczas zabiegów, dlatego w trakcie ich wykonywania zawsze korzystamy z materiałów jednorazowych m.in. czepki, ręczniki, klapki. Narzędzia używane wielokrotnie sterylizujemy w naszym autoklawie.

W Klinice Urody Żelazna 5 można wykonać szereg zabiegów na twarz i ciało takich jak, zabiegi pielęgnacyjne Payot m.in zabiegi oczyszczające, rozświetlająco-antyoksydacyjne, nawilżające, łagodzące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniająco-liftingujące, odżywcze, przeciwstarzeniowe. Wykonujemy także zabiegi resurfacingu skóry pHformula. Resurfacing skóry to stosunkowo nowy kierunek w estetyce, do niedawna identyfikowany jedynie z inwazyjnymi zabiegami laserowymi. Naukowcy z laboratorium pHformula udowodnili, że stymulacja skóry do przebudowy nie musi być efektem jej uszkodzenia i stworzyli niezwykle skuteczne zabiegi resurfacingu skóry, które osiągane są przy minimalnym możliwym podrażnieniu skóry co czyni je niezwykle bezpiecznymi i nie wyłącza pacjenta z życia codziennego.

Ogromnie popularnym zabiegiem jest Mezoterapia, dzięki której składniki aktywne dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej. Koktajle wykorzystywane do mezoterapii dobierane są do potrzeb skóry podczas indywidualnych konsultacji.

Oprócz pielęgnacji twarzy w naszej Klinice możesz zadbać także o pielęgnację ciała. Posiadamy w swojej ofercie najnowocześniejszą technologię Endermologię Alliance nr 1 jeśli chodzi o zabiegi na ciało na świecie! Jest to zabieg w którym klientki i klienci zakochują się i są im wierni na długo. Jest to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry. Zapewnia skuteczne odmłodzenie i wyszczuplenie.

Ciekawymi zabiegami na ciało jest także programy Arosha Body. Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane np na drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Arosha, dzięki bogatej ofercie daje możliwość wykonania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona i piersi.

Zapraszamy także na manicure i pedicure, posiadamy bardzo duży wybór lakierów. Pracujemy przede wszystkim na najbezpieczniejszych dla paznokcia lakierach hybrydowych marki Shellac oraz na firmie Indigo która kreuje trendy w kolorystyce.

Wykonujemy także stylizację brwi i rzęs. W ofercie posiadamy Brow Henne czyli naturalną hennę która utrzymuje się na włosie do 6 tygodni. Wykonujemy także wszystkie standardowe zabiegi stylizacji brwi i rzęs jak henna rzęs, henna brwi, regulacja oraz laminacja i lifting rzęs.

W naszej ofercie znajduje się także Przekłuwanie uszu najbezpieczniejszą metodą BLOMDAHL. Jest to szwedzka metoda medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

Od ponad 18 lat zajmujemy się również piercingiem ciała.

U nas możesz zrelaksować się po ciężkim dniu i skorzystać z profesjonalnej porady dyplomowanych kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem. W naszej Klinice korzystamy tylko z renomowanych marek kosmetyków oraz nowoczesnych technologii w kosmetyce.

Właścicielka-Klinika-Urody-Żelazna-5-Białystok

Urszula Hajduczenia

Właścicielka, mgr kosmetologii – Urszula Hajduczenia, która sądzi, że jest „jest szczęściarą, bo jej praca jest też pasją”. Kosmetologia to dziedzina, która rozwija się niebywale szybko i aby nadążyć za aktualnymi trendami trzeba ciągle się rozwijać. A taki rozwój, Urszuli dodaje skrzydeł.

Jest praktykiem od ponad 20 lat , wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej, jak i zewnętrznym emisariuszem w Wydziałowej Komisji na Uniwersytecie Medycznym na kierunku Kosmetologia. Praca daje jej bardzo dużo satysfakcji, a najbardziej lubi zabiegi z kategorii tych inwazyjnych, mezoterapię igłową, mesopen, głębokie złuszczanie skóry czy makijaż permanentny.

Prywatnie uwielbia podróże i aktywny wypoczynek, można ją spotkać w parku, na ścieżkach biegowych lub na lodowisku z córką. Aby się zrelaksować wybiera dobrą książkę lub film.

Swoim klientom najczęściej poleca indywidualnie dobrane terapie pielęgnacyjne, aby za 10 lat nadal cieszyli się dobrą kondycją swojej skóry.