Odmłódź się z PAYOT LE SUPRÊME - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Nasze Kochane, na początku niestety mamy smutną wiadomość – nie ma idealnego sposobu na cudowne odmłodzenie. Ale trzeba wybierać najlepsze, gdyż która z nas nie chce czuć się i wyglądać młodziej? Przecież kalendarz oszukuje. Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu Białostockiego gabinetu kosmetycznego – Klinika Urody Żelazna 5.

Kilka słów o Payot

W dzisiejszym artykule skupiamy się na rozwiązaniu firmy PAYOT, a dokładnie na LE SUPREME. Dlaczego akurat PAYOT?

PAYOT to firma, która ma ponad stuletnią tradycję! Założycielką była cudowna Nadia Payot, która wykorzystała swoją rozległą wiedzę medyczną do pomocy w pielęgnowaniu Kobiecej urody.

Tradycja oraz doświadczenie są tutaj niezastąpione. Można zaufać tym cechom i samej firmie Payot. Jednak nie tylko te dwie cechy wyróżniają Payot. Firma stawia na świetny mariaż tradycji oraz innowacyjności. Payot jest najbardziej znany z swojej wysokiej jakości kosmetyków, ale… Dzisiaj pomówimy o jednym z zabiegów – LE SUPREME.

PAYOT LE SUPREME

LE SUPREME od PAYOT to całościowy zabieg, który w bardzo dobry sposób działa na starzenie się naszej skóry. W niecałe dwie godziny poczujemy się cudownie oraz jak nowo narodzone. Zabieg ten zadziała na wszystkie oznaki starzenia – utratę blasku skóry, zmarszczki, zwiotczenie skóry i plamy na owej.

Zabieg LE SUPREME jest idealny dla każdego rodzaju skóry, oczywiście z priorytetem na skórę dojrzałą. Kompleksowy program, w którym wykorzystywana jest cała gama SUPREME. Specjalistyczny peeling perłowy w połączeniu z pokochanym przez każdą Kobietę (która go spróbowała) modelującym masażem twarzy, który zawarty jest w 42 gestach oraz maską z drobinkami srebra nie może dać złych efektów. Oczywiście jeżeli jest wykonywany w odpowiednim miejscu. W Białymstoku – tylko Klinika Urody Żelazna 5. Połączenie to jest kompleksowym zabiegiem, który uczyni Twoją twarz młodszą oraz lśniącą.

Jakich efektów spodziewać się po PAYOT LE SUPREME?

Po zabiegu PAYOT LE SUPREME skóra naszej twarzy jest niesamowicie odświeżona, a cera staje się rozświetlona i bardzo promienna. Plamy, zwiotczenie skóry oraz zmarszczki nie są już nam straszne, gdyż są wyraźnie zredukowane i o wiele mniej widoczne.

Jakim składnikom zawdzięczamy ten efekt?

Żaden zabieg nie byłby skuteczny bez składników aktywnych. A tych w PAYOT LE SUPREME nie brakuje. Są to: wyciąg z alg brunatnych, koper morski, Alga Aosa (Ulva), Karcynina oraz Kwas hialuronowy i olej z rokietnika. Wszystko naturalne i naprawdę działające.

Taki skład pozwala na zwalczenie negatywnego działania wolnych rodników, a to one są główną przyczyną starzenia się naszej skóry.

Najlepszym miejscem w Białymstoku do wykonania tego oraz innych zabiegów opracowanych przez PAYOT jest oczywiście Klinika Urody Żelazna 5. W naszym gabinecie kosmetycznym możecie także nabyć szeroką gamę kosmetyków tej firmy oraz skonsultować się z doświadczonymi kosmetyczkami oraz kosmetologami. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz odwiedzania nas na miejscu. Do zobaczenia!