Opalanie natryskowe z SunFX - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Co zrobić z naszą bladą skórą gdy nie chcemy iść na solarium, a nie mamy czasu albo ochoty na siedzenie na plaży w gorącym słońcu? Pozostaje nam opalanie natryskowe. O tym jak się od tego zabrać przeczytanie w tym artykule na blogu Waszego ulubionego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5. Zapraszamy do lektury.

Czym jest opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe to zabieg polegający na równomiernym nakładaniu na naszą skórę delikatnej mgiełki, która powoduje magie. Ta magia to natychmiastowa opalenizna. Warto się zdecydować na opalanie natryskowe, gdyż dzięki temu nie musimy wystawiać się na działanie szkodliwych promieni UV, a mamy cudowny odcień skóry.

Dlaczego warto wykorzystywać produkty SunFX?

Preparaty SunFX można określić jednym słowem – jakość. Dzięki składowi produktów SunFX Twoja skóra będzie nie tylko pięknie opalona. Dodatkowymi zaletami jest to, że po zabiegu jest ona super nawilżona oraz będzie wyglądać młodziej oraz zdrowiej.

Często w preparatach stosowanych przy opalaniu natryskowym można odczuwać nieprzyjemny zapach. Takich rzeczy nie uświadczymy przy produktach firmy SunFX.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia – te produkty do opalania natryskowego są w stu procentach wegańskie oraz nie są testowane na zwierzętach. I bardzo dobrze! Nie jesteśmy także wystawieni na działanie żadnych chemikaliów.

Jeszcze jedna ogromnie ważna kwestia. Preparaty SunFX powinny być wykorzystywane jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które mają doświadczenie w ich stosowaniu. W Białymstoku najlepszym miejscem do tego będzie oczywiście Klinika Urody Żelazna 5. Teraz przedstawimy Wam najpopularniejsze produkty firmy SunFX.

Produkty SunFX

SunFX posiada bardzo dużo preparatów, które dopasowane są specjalnie do Twojego koloru skóry oraz efektu jaki chcesz uzyskać. Przypominamy – do wykorzystania tylko w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych.

Preparaty Sun FX:

– Original Tan Light Summer

– Original Tan Mid Summer

– Original Tan Dark Summer

– Caribbean Chocolate Mid Summer

– Caribbean Chocolate Mid Summer

– Caribbean Rapid Mid Summer 2h

– Caribbean Rapid Mid Summer 2h

– Mocha Xpress Dark Summer

– Mocha Xpress Ultra Dark

– Showdown Ultra Dark Base

– Showdown Ultra Dark Finish

Jak same widzicie – opalanie natryskowe to świetne rozwiązanie dla osób, które są zabiegane oraz nie chcą korzystać z solarium. Pamiętajcie jednak – stosujmy produkty, które mają gwarancje jakości oraz potwierdzone działanie. Zapraszamy serdecznie na zabiegi do najlepszego salonu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5.