Piękna twarz i dekolt z Endermologią - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Jesień to czas kiedy powinnyśmy się skupić na regeneracji naszej skóry. Jednym z najlepszych sposobów na to to Endermologie LPG Alliance. Na czym to polega? Zapraszamy Was do nowego artykułu na blogu najlepszego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku – Klinika Urody Żelazna 5.

Czym jest endermologia i Endermologie LPG Alliance?

Słowo klucz – innowacja. Endermologia to zabieg, który w innowacyjny sposób działa na naszą skórę, także tą z twarzy oraz dekoltu. Endermologie LPG Alliance to technika regeneracyjna, która w 100% naturalny sposób pozwala nam na przywrócenie skórze gęstości, której już dawno nie widziałyście oraz niweluje nieuniknione (a raczej w tym przypadku uniknione) przypadki starzenia. Sekretem działania urządzenia do endermologii Alliance jest stymulacja. Odbywa się ona na głębszych komórkach, które przy tym zabiegu, w sposób naturalny, produkują białka.

Musimy tutaj zaznaczyć bardzo ważną rzecz – Endermologie LPG Alliance jest w stu procentach skuteczna, a przy tym nieinwazyjna. Nasza skóra jest stymulowana w sposób mechaniczny i daje to efekt reaktywacji metabolizmu komórek. I to w pełni naturalny sposób!

Działanie Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance w sposób znaczny działa na zwiotczenie skóry. Jednak tutaj także mamy wyróżnik, gdy porównujemy tą technikę z innymi. Alliance zachowuje równowagę biologiczną w całym naszym organizmie. Urządzenie składa się między innymi z głowicy Ergolift, która jest idealna do zabiegów wykonywanych na dekolcie oraz twarzy.

Synergiczne działanie dwóch klapek, które znajdują się w komorze zabiegowej oraz sekwencyjne zasysanie skóry daje niesamowite efekty w postaci stymulacji tkanki obwodowej. To nic innego jak, niespotykanie nigdzie indziej, penetracja naszej tkanki w sposób wielowymiarowy.

Wskazania do Endermologie LPG Alliance

Jest to idealny zabieg dla każdej Kobiety, która chce mieć piękną twarz oraz dekolt, ale oczywiście są grupy osób, które posiadają szczególne wskazanie do tego rodzaju endermologii. Są to osoby, które zauważyły u siebie takie rzeczy jak zmarszczki, obrzęki pod oczami, zwiotczenie skóry szyi lub twarzy oraz drugi podbródek. Endermologie LPG Alliance jest idealnym rozwiązaniem dla tych osób.

Kiedy zobaczymy efekty?

Pierwsze efekty działania Endermologie LPG Alliance są widoczne od razu. Jest to ogromny plus tego zabiegu kosmetycznego. Tymi pierwszymi efektami będą wyrównana skóra oraz promienna cera. Natomiast po kilku sesjach możemy już nie poznawać siebie. Zmarszczki, które miałyśmy (tak, czas przeszły) są wypełnione, kontur całej twarzy wymodelowany, a cienie i worki pod oczami znikają jak za sprawą magicznej różdżki. Także cała cera jest bardziej rozjaśniona i wygląda rześko. I jeszcze raz to powtórzmy – w sposób naturalny oraz bez skutków ubocznych!

Endermologie LPG Alliance to technika, która powinna być wykonywana przez profesjonalną kosmetyczkę lub kosmetologa przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który został stworzony specjalnie do tego zabiegu. W Białymstoku najlepszym miejscem na endermologię będzie Klinika Urody Żelazna 5, w którym profesjonalistki z zakresu urody zajmą się Wami w sposób całościowy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz umawiania się na zabiegi.