Piękne dłonie mimo wszystko - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Nasze Kochane, mamy niestety dla Was smutną wiadomość… Zbliżają się dni, w których zastanie nas mroźna i nieprzyjemna pogoda. Niestety owy mróz wraz z suchym powietrzem w miejscach gdzie działa ogrzewanie i brak rękawiczek ochronnych podczas prac domowych na naszych dłoniach powoduje, że stają się one pomarszczone, szorstkie oraz suche. Jednak nie możecie się załamywać tylko trzeba wziąć sprawy w własne, bądź co bądź, ręce! Na blogu najlepszego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku Klinika Urody Żelazna 5 przedstawiamy Wam rozwiązanie, które pozwoli Wam zachować (lub uzyskać) piękne dłonie mimo tych niedogodnych warunków, o których wspomniałyśmy przed chwilą. Zachęcamy do lektury.

Dbanie o dłonie – podstawy zimowe

Jest parę elementów, o których powinnyśmy pamiętać aby zachować nasze dłonie w pięknym stanie. Istotnym elementem następnych, chłodniejszych, dni są ciepłe rękawiczki, które pozwolą nam na ogrzanie naszych dłoni mimo spadających temperatur. Wybierając środki myjące powinnyśmy skupić się na tych, które są delikatne, a wykonując prace domowe przy których wykorzystujemy detergenty (które są zabójcze dla skóry na naszych dłoniach) zakładamy rękawice do ochrony przed tymi środkami. Nie można także zapomnieć o zakupie odpowiednich kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji naszych drogocennych dłoni.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie

Zabiegi pielęgnacyjne przeznaczone do naszych dłoni możemy podzielić na parę kategorii. Pierwszą jest nieśmiertelna tradycja. Jest to zabieg wykonywany przy pomocy ciepłej parafiny, która nie dość, że poprawi stan naszych dłoni to także dostarczy do nich odpowiednich składników odżywczych.

Jako drugą kategorię możemy przedstawić zabieg bardziej nowoczesny jakim jest mezoterapia. Dokładnie jest to mezoterapia z koktajlem witaminowym. Bardzo fajnie sprawdza się ona przy dbaniu o nasze dłonie, lecz trzeba pamiętać żeby wykonywać ją w profesjonalnym salonie kosmetycznym przed doświadczone kosmetyczki lub kosmetologa. W Białymstoku oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do nas – Klinika Urody Żelazna 5.

Najlepsze rozwiązanie od Voesh

Następną kategorią jest rozwiązanie to nowość w Białymstoku oraz jest w stylu amerykańskim (dokładniej to z Nowego Yorku) i są to rękawice kolagenowe, które przygotowała marka Voesh. Trzeba wspomnieć w tym miejscu o paru aspektach, które powodują, że te rękawiczki są takie wspaniałe. Po pierwsze – niesamowita efektywność rozwiązania. Drugim aspektem jest bezpieczeństwo dla dłoni. Rękawice kolagenowe marki Voesh posiadają fantastyczny skład opierający się na naturalnych składnikach oraz posiadają niepodważalną jakość. Rękawice są przeznaczone do jednorazowego użytku i każda jest zapakowana hermetyczne – dla Waszej wygody i Waszego bezpieczeństwa.

Warto jest przytoczyć motto marki Voesh – 6-Free Formula Safe Skincare. Firma gwarantuje, że jej produkty są wolne od takich rzeczy jak parabeny, ftalanów, olejków mineralnych, syntetycznych siarczanów, glutenu oraz trietanoloaminy. Niesamowita sprawa, o której powinna przekonać się każda z Was.

Rękawice chronią nas przed promieniami UV dzięki swojej budowie. Jednak to działanie kolagenu oraz masła Shea daje efekt niesamowitego nawilżenia i zmiękczenia skóry naszych dłoni. W efekcie skóra ta traci oznaki starzenia oraz możemy powrócić do naturalnego piękna nie tylko tej skóry, ale także paznokci.

Nasze Kochane – warto jest dbać o dłonie, gdyż to właśnie one są często zwierciadłem tego jak o siebie dbamy oraz naszego wieku. Najlepszym miejscem w Białymstoku do tej pielęgnacji jest Klinika Urody Żelazna 5, gdzie znajdziecie profesjonalny oraz doświadczony zespół składający się z kosmetyczek oraz kosmetologów. Zapraszamy Was serdecznie do kontaktu oraz umawiania się na wizyty, gdzie razem zdecydujemy co jest dla Was najlepsze. Do zobaczenia!