Pozbądź się cellititu za pomocą Endermologia LPG Alliance - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Dzisiaj, nasze Kochane, opowiemy trochę o naszej chlubie – jeden z najpopularniejszych zabiegów do redukcji cellulituEndermologia LPG Alliance. Zapraszamy do przeczytania nowego artykułu na blogu Białostockiego salonu kosmetycznego – Klinika Urody Żelazna 5.

Czym jest Endermologia LPG Alliance?

Endermologia LPG Alliance jest to bezpośrednie oddziaływanie na tkankę łączną za pomocą masażu podciśnieniowego. Dokładnie jest to połączenie masażu z podciśnieniem. Daje to cudowny efekt pobudzenia naszego organizmu oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Jest jeszcze dodatkowy plus – stymuluje produkcję włókien kolagenowych. My jesteśmy zachwycone – Wy też będziecie!

Podsumowując, serie zabiegów Endermologie LPG Alliance daje nam efekt modelowania sylwetki, pomaga przy odchudzaniu oraz mocno likwiduje cellulit. Czy trzeba czegoś więcej?

Jak przebiega zabieg Endermologii Alliance?

Na początku kosmetolog z naszego gabinetu piękna z Białegostoku przeprowadza wywiad z pacjentem. Nie należy niczego ukrywać – mówcie wszystko. Nie ukrywajmy na czym najbardziej nam zależy, jakie mamy kompleksy i co chciałybyśmy uzyskać. W trakcie tego czasu oglądane jest Wasze ciało i wszystko jest ustalane wspólnie. Najlepsze efekty daje 12 sesji zabiegów, chociaż już po pierwszym będą widoczne efekty!

Po przeprowadzonym wywiadzie nakładamy na siebie specjalistyczny strój. Dlaczego? Bo pomaga on przemieszanie się głowicy urządzenia do Endermologii po naszym ciele. Dzięki temu efekt jest lepszy. Później zaczyna się cała magia. Na urządzeniu ustawiana jest konkretna partia ciała, którą zaplanowaliśmy poddać stymulacji i jest ona masowana. Można przykładowo skupić się na najważniejszych dla nas partiach naszego ciała – pośladkach, udach, boczkach czy brzuchu.

Mit – Endermologia LPG Alliance boli.

Po stokroć musimy zaprzeczyć tej tezie! Zabieg Endermologii nie boli, a wręcz przeciwnie. Daje to efekt rozluźnienia oraz przyjemności. Niektóre pacjentki naszego gabinetu w Białymstoku potrafią nawet przysnąć w trakcie wykonywania zabiegu.

Jakie efekty daje Endermologia LPG Alliance?

Na początku trzeba zaznaczyć – żeby efekty były i były one zadowalające trzeba wybrać odpowiedni salon kosmetyczny, który korzysta z oryginalnego sprzętu firmy LPG. Oczywiście w Klinice Urody Żelazna 5 korzystamy z takiego urządzenia i nie wyobrażamy sobie innej sytuacji. Niestety przy użyciu sprzętów, które powstają w fabrykach innych firm to nie wiadomo co może być. Firma LPG ma patent na swoją technologię, więc mamy gwarancję zadowolenia. Właśnie przez takie, nieoryginalne, urządzenia powoduje sytuację, w której można znaleźć opinie w internecie, że Endermologia nie działa. Powtórzmy się – przy użyciu oryginalnego urządzenia oraz profesjonalnej obsługi przez doświadczoną kosmetyczkę lub kosmetologa to efekty będą i to bardzo duże.

Wracając do meritum – efekty, których możemy się spodziewać to wygładzona i bardziej napięta skóra na tych partiach ciała, które poddaliśmy zabiegowi. Możecie sobie wcześniej zrobić zdjęcie cellulitu. Dlaczego? Gdyż po zabiegach już go nie będzie!

Dlaczego Endermologie LPG Alliance powinno wykonywać się w seriach zabiegów.

Dziewczyny, czy jak chodzicie na siłownie to idziecie na jeden trening czy jednak robicie to systematycznie do tego czasu, jak uzyskamy zadowalający efekt? Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku Endermologii. Jeżeli chcemy mieć najlepsze efekty oraz żeby były one utrwalone to najlepiej jest wykonać serię zabiegów.

Jak same widzicie to Endermologia LPG Alliance to zabieg, który przyda się każdej z nas. Jest to sprawdzony, opatentowany oraz chwalony sposób na ujędrnienie ciała oraz pozbycie się cellulitu. Zachęcamy Was do kontaktu z naszymi dziewczynami z Kliniki Urody Żelazna 5 w Białymstoku, które wszystko Wam wytłumaczą, a następnie umówią na zabieg. Zapraszamy serdecznie.