Project Description

Stylizacja paznokci metodą żelową

ZAPISZ SIĘ
CENNIK

Stylizacja paznokci metodą żelową

ZAPISZ SIĘ
CENNIK

Stylizacja paznokci metodą żelową to sposób na przedłużanie lub naprawę płytki paznokcia.

Manicure żelowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet mierzących się z problemem króciutkich i łamliwych paznokci.

Dzięki tej metodzie możemy sprawić, że nasze paznokcie z krótkich zmienią się w długie i zadbane. Manicure żelowy należy uzupełniać co ok. 2-3 tygodnie, w zależności od tego, jak szybko rosną nasze naturalne paznokcie.

Dużą zaletą tego typu manicure jest z pewnością to, że wygląda on bardzo naturalnie. Paznokcie żelowe świetnie sprawdzą się podczas wszelkich ważnych dla nas uroczystości, kiedy chcemy, by nasze dłonie prezentowały się perfekcyjnie.
Ponadto, dzięki żelowi możemy sprawić, że nasze krótkie i niezbyt eleganckie paznokcie staną się piękne i długie, a przy tym efekt może być na tyle naturalny, że nikt nie będzie w stanie określić, że są one dziełem manicurzystki.

Możemy także ograniczyć się do pokrycia żelem płytki bez zmieniania jej długości albo kształtu. Z pewnością dużą zaletą manicure żelowego jest również to, że przy jego pomocy możemy reperować złamane albo wyszczerbione paznokcie, dzięki czemu unikniemy konieczności ich obcinania.
Dla niektórych minusem tej metody jest to, że aby zdjąć żelowe paznokcie, należy spiłować z paznokci cały żel przy pomocy pilnika bądź specjalnej frezarki. Dodatkowo wykonywanie takiego manicuru jest czasochłonne.

Część kobiet uważa jednak ten czas za doskonały do tego, by się zrelaksować i zapomnieć o swoich problemach.