Trwała depilacja EpilFree - efektywne działanie dla każdego rodzaju skóry i włosów - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Co to jest EpilFree?

EpilFree to innowacyjna metoda trwałej depilacji, która dostępna jest dla każdego w Klinice Urody Żelazna 5 w Białymstoku.

Czym wyróżnia się EpilFree?

Nie ma żadnej innej metody depilacji tak skutecznej dla wszystkich typów skóry i włosów, która jest dostępna dla wszystkich Kobiet w Białymstoku. Porównując inne metody usuwania owłosienia takie jak IPL, elektroliza czy droga terapia laserem, EpilFree wypada wyjątkowo skutecznie. System ten został stworzony przez Dr Joel Konis – światowej sławy naukowca specjalizującego się w dziedzinie kosmetologii.

Jak działa system EpilFree?

Pierwszym krokiem jest depilacja woskiem i kiedy mieszki włosowe pozbawione są włosów wraz z cebulkami, aplikujemy system EpilFree.
Najpierw nakładamy na skórę aktywator. Preparat ten rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie i ułatwia wnikanie składników aktywnych.
Następnym krokiem jest naniesienie i wmasowanie tonera EpilFree.
Składniki aktywne zawarte w tym preparacie mają za zadanie wpłynąć bezpośrednio na korzeń włosa i zapobiegać proliferacji czyli mnożeniu i rozrastaniu się komórek włosa. Dzięki temu EpilFree powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia nawet do 80%!

Jak często stosować system EpilFree?

Zbiegi powinny być wykonywanie regularnie co 3-6 tygodni. Wykonanie zabiegu dobieramy zależnie od fazy wzrostu włosa. Najważniejsze jest aby włos miał długość 2,5-5 mm, aby można było go odpowiednio usunąć z cebulką.
Jeśli jest potrzeba stosowania EpilFree częściej, nie ma ku temu przeciwwskazań. Zabiegi systemu EpilFree w Białostockiej Klinice Urody Żelazna 5 wykonujemy od wielu lat i dzięki temu doświadczeniu wiemy, iż efekty są widoczne już po pierwszym zabiegi. Natomiast z każdym kolejnym zabiegiem, włosów jest coraz mniej . System EpilFree stosujemy do uzyskania pożądanego efektu. Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów.

Zalecenia przed i po zabiegu.

Przed wykonaniem zabiegu zalecane jest aby nie stosować żadnych olejków, kremów, gdyż może to spowodować zamknięcie porów.
W salonie kosmetycznym Klinice Urody Żelazna 5 rekomendujemy, aby po zabiegu unikać słońca minimum przez 24 godziny, aby nasza skóra miała szanse powrócenia do normy. Po upływie doby nie ma żadnych przeciwwskazań.

Zalety systemu EpilFree

Najważniejszą zaletą jest fakt, iż usuwa każdy rodzaj owłosienia niezależnie od koloru i grubości włosów oraz karnacji.
Może być stosowany o każdej porze roku, brak jest przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu.
Brak jest efektów ubocznych jakich jak pieczenie, swędzenie, pęcherze. Produkt zatwierdzony jest przez Ministerstwo Zdrowia.

EpilFree jest skuteczny dla każdej partii ciała niezależnie od płci.

Jest też alternatywą dla osób, które nie chcą bądź nie mogą korzystać z lasera.
W Klinice Urody polecamy system EpilFree, bo widzimy jego super efekty. Jest to niezastąpiona metoda dla osób z ciemną jak i z jasną karnacją a dodatkowo nawet dla osób opalonych. Usuwa każdy rodzaj owłosienia, włosy ciemne, ale i siwe, rude, blond a nawet meszek.
Zapraszamy po więcej informacji do Klinika Urody Żelazna 5, która znajduje się w Białymstoku pod adresem, oczywiście, Żelazna 5.