Usuwanie przebarwień za pomocą Phenomen MELA - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Wiele z Nas, Kobiet, czuje dyskomfort przez przebarwienia, które pojawiają się na naszych twarzach, szyi czy dekolcie. Dzisiaj na blogu Białostockiego gabinetu kosmetycznego Żelazna 5 Klinika Piękna przedstawiamy Wam sposób na pozbycie się tego problemu! Oto pHenomen M.E.L.A.!

Czym jest pHenomen M.E.L.A.?

pHenomen M.E.L.A. pochodzi z hiszpańskiego laboratorium pHformula, która ma rodzinne korzenie, które sięgają aż 1898 roku. Tak jak wtedy, tak i teraz misją tej firmy jest dostarczanie najbardziej skutecznych oraz innowacyjnych środków do pielęgnacji naszych ciał. Taka misja gwarantuje to, że środku pochodzące z tego laboratorium będą najlepszym wyborem na rozwiązywanie naszych problemów. Nawet takich jak starzenie, trądzik, rumień czy skóra naczynkowa. Czyż to nie mało?

Zależnie od tego co jest potrzebne pacjentowi dopiera się stopnie działania ich preparatów. Są to 3 stopnie:

– łagodny, który działa jedynie na poziomie naskórka;

– intensywny, którego działanie nie ogranicza się do naskórka lecz także do wierzchniej warstwy skóry właściwej;

– medyczny, który działa także na głębokie warstwy skóry właściwej.

Zastosowanie pHenomen (pHformula) M.E.L.A.

M.E.L.A. działa wybielajaco na naszą skórę. Dzieje się tak dzięki unikatowemu połączeniu składników aktywnych z bazą, która jest z gliny. Daje to efekt silnej penetracji, która jest szybka i równomierna. Nie ma tutaj także ograniczenia co do fototypu skóry. Nie ma lepszego rozwiązania dla osób, które mają skórę palacza, skóry matowej, szarej, niejednolitej czy o nierównej powierzchni. Działa także bardzo dobrze na zmarszczki i daje efekt natychmiastowego rozświetlenia i blasku.

Jest to środek, który został stworzony specjalnie dla osób, które borykają się z takimi problemami skórnymi jak: przebarwienia posłoneczne, hormonalne, starzeniowe, wywołane stanem zapalnym lub światłem UV. Daje także bardzo dobry efekt osobom, które mają zaburzenia w produkcji melaniny lub cierpią na melasme czy ostudę.

Jakich możemy spodziewać się efektów?

Po zabiegach, które powtarzacie regularnie w naszym salonie w Białymstoku powoduje ścieńczenie skóry oraz reguluje powstawanie pigmentu oraz jest silnie rozjaśniona. Dodatkowo takie zabiegi hamują enzym tyrozynazy w melanocytach. Dzięki temu regulowane są procesy malanogenezy, której nadmiar prowadzi do powstawania przebarwień skóry. Idealna ilość zabiegów to 5, które wykonywane są w odstępach, które zawierają się między 14, a 21 dniami.

Jakie są przeciwwskazania do pHenomen M.E.L.A.?

Tak jak każdy zabieg to także ten ma swoje przeciwwskazania. Są to: ciąża, alergia, karmienia piersią, choroby nowotwórcze, aktywne choroby bakteryjne, antybiotykoterapia, łuszczyca aktywna, bielactwo w miejscu w którym chcemy wykonać zabieg lub przyjmowanie retinoidów.

Jak widać zabieg peelingu pHenomen M.E.L.A. ma bardzo dużo plusów. Dlatego też zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi kosmetyczkami z Białegostoku aby mogły odpowiedzieć na Wasze pytania oraz umówić na ten lub inny zabieg z oferty Żelazna 5 Klinika Urody. Zapraszamy serdecznie.