Zabiegi pielęgnacyjne jako prezent na Dzień Matki - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody
Wielkimi krokami zbliża się Dzień, który jest poświęcony naszym kochanym Mamom. Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcą uczynić ten dzień czasem wyjątkowym przygotowaliśmy idealny prezent w formie pakietu. Od dzisiaj już nie musisz się zastanawiać co dać Mamie na Jej święto – w Białymstoku, a dokładnie na Żelaznej 5 w naszej Klinice Urody czeka na Nią prezent.

Co znajdę w pakiecie promocyjnym?

Pakiet, który przygotowaliśmy na Dzień Matki to zestaw zabiegów, które przydadzą się i zadowolą każdą Kobietę. Zawiera on rytuał pielęgnacyjny na twarz wykonywany za pomocą środków renomowanej firmy Payot oraz zabieg SPA na dłonie naszych Mam.

Co to jest rytuał pielęgnacyjny na twarz Payot?

Zanim odpowiemy na pytanie o rytuał pielęgnacyjny, który wchodzi w skład zestawu prezentu przygotowanego przez dziewczyny z salonu kosmetycznego Żelazna 5 Klinika Urody musimy przybliżyć firmę Payot.

Payot to doświadczenie – firma została otwarta już w 1920 roku (zaraz będzie obchodzić swoje stulecie!) i posiada międzynarodową renomę. Założycielka firmy, Pani Nadia Payot, była jedną z pierwszych Kobiet, które były lekarzem. Wykorzystała zdobyte przez siebie doświadczenie oraz wiedzę do stworzenia produktów, które dotąd dbają o pielęgnacje Twojej skóry. Jednak to nie tylko skład kosmetyków zagwarantował Jej sławę oraz rozpoznawalność. Unikatowa technika masażu, która jest oparta na 42 gestach poprawia kondycję skóry.

Bon, który otrzymacie po zakupie pakietu prezentowego na Dzień Mamy zawiera w sobie kompleksową pielęgnację twarzy najdroższej Tobie Kobiecie. Na początku zabiegu wykonywany jest profesjonalny demakijaż, następnie robimy peeling oraz maseczkę oczyszczająco-łagodzącą. To jeszcze nie koniec! Po tych zabiegach wykonywany jest unikatowy masaż twarzy Payot oraz nakładana jest maseczka, która zostanie dobrana idealnie do potrzeb skóry Twojej Mamy. Po tym wszystkim nakładany jest profesjonalny krem. Całość trwa aż 90 minut i Twoja Mama będzie czuć się jak nowo narodzona.

Drugą część zestawu – zabieg SPA na dłonie.

W trakcie wykonywania rytuału Payot na twarz Twojej Mamy wykonywany jest także drugi zabieg – SPA na Jej dłonie. Jest to profesjonalny zestaw zabiegów, który zadowoli każdą Kobietę. W trakcie zabiegu wykorzystujemy peeling, maskę oraz krem. Jest to idealne połączenie.

Gdzie kupić taki zestaw?

Najlepiej odezwij się do Nas na Facebooku. Tam odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Oczywiście czekamy też na Ciebie w Białymstoku w naszym salonie kosmetycznym Żelazna 5 Klinika Urody.

Jak widzicie idealny prezent na Dzień Mamy istnieje. Nie są to oklepany bukiet kwiatów czy biżuteria, którą nałoży tylko od święta. Jest to coś co będzie tylko Jej i pozwoli poczuć się wyjątkowo i świeżo. Z doświadczenia wiemy, że nie istnieje Kobieta, która po takim zestawie zabiegów nie wyszłaby z naszej Kliniki z uśmiechem na ustach. Zapraszamy do kontaktu – pamiętajcie, Dzień Mamy już 26 mają, więc zbliża się wielkimi krokami.