Zadbaj o swoją sylwetkę razem z Dermofibra - Salon Kosmetyczny Białystok - Żelazna 5 Klinika Urody

Nastał taki czas gdy jesteśmy otulone w grube swetry i kurtki. Jednak nie oznacza to, że możemy sobie pozwolić na brak dbania o siebie i swój wygląd. Kochane, wiecie, że jest sposób na modelowanie swojej sylwetki w sposób nie wymagający żadnego wysiłku? Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu najlepszego salonu kosmetycznego z Białegostoku. A jest nim Klinika Urody Żelazna 5.

Dwie drogi do wymarzonej sylwetki

Pomagamy ludziom w walce o wymarzoną figurę oraz wygląd już prawie dwadzieścia lat (od 2000 roku), a jednak to co się dzieje zaskakuje nawet nas. Przez cały ten czas Kobiety, które chciałby osiągnąć wymarzoną sylwetkę były “skazane” na zabiegi wykonywane w profesjonalnych salonach lub gabinetach za pomocą specjalistycznych urządzeń, które pozwalały nam na walkę z niechcianą tkanką tłuszczową oraz tak znienawidzonym cellulitem. Dermofibra wraz z ich najnowszą linią legginsów oraz body pokazała nam drugą ścieżkę do marzeń. Idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z pierwszej ścieżki (z zabiegami w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych takimi jak Białostocka Klinika Urody Żelazna 5) łącząc ją z “magią” Dermofibra. Jednak możemy korzystać z owych legginsów oraz body bez dodatkowych zabiegów. Efekty są fenomenalne! Już po miesiącu noszenia leginsów przez przynajmniej 8 godzin dziennie możemy stracić nawet 2,7 centymetra w obwodzie. Czyż nie brzmi to wspaniale?

Czym jest Dermofibra®?

Dermofibra® to włókno, które powiązane jest za pomocą nanotechnologii z organicznymi kryształami. Kryształy te mają fantastyczny wpływ na nasze ciało. Musimy tutaj wspomnieć o takich zaletach jak pobudzenie przez ciepło, lecz kryształy odbijają wysokie poziomy śœiatła w paśmie bio-podczerwonym. Dla nas też to brzmi jak czarna magia, ale najważniejszy jest efekt. Światło te głęboko penetruje warstwy naszej skóry oraz tkanki podskórnej. Następnie występuje oddziaływanie z wodą oraz związkami organicznymi, które są obecne w takich tkankach.

Wszystkie te elementy łączą się w jedno – nasze zmęczone mięśnie są rozluźnione, a nasze mikrokrążenie poprawia się w stopniu znacznym. Jesteście w stanie uwierzyć, że to nie wszystko? Bio-podczerwień, o którym pisaliśmy przed chwilą ma także efekt stymulujący nasz metabolizm oraz drenujący, co przekłada się na lepszy wygląd naszej skóry, zmianę sylwetki oraz redukcję cellulitu. I to wszystko dostępne dla Ciebie.

Jakie organiczne kryształy?

Specjalistyczna konstrukcja włókna z którego wykonane są legginsy oraz body pozwala na działanie bez dodatkowych substancji. Redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki pobudzane są za pomocą ciepłoty naszego własnego ciałą. Pisałyśmy o kryształach, które znajdziemy w tym włóknie. Jest to aluminium, silikon, tytan, magnez oraz cynk.

Efekty uzyskane dzięki Dermofibra®

Noszenie tych “kosmicznych” legginsów daje nam niesamowite efekty, które są widoczne gołym okiem. Są niezmiernie przydatne w eliminacji cellulitu oraz poprawiają napięcie skóry. Efektem jest też push-up naszych pośladków oraz redukcja centymetrów w naszej talii, biodrach oraz udach. Tak jak wcześniej wspominałyśmy – poprawione jest mikrokrążenie oraz w sposób natychmiastowy zapobiegają one retencji wody w naszym organizmie. Przy tym wszystkim nie można zapomnieć o takich plusach jak łatwość w noszeniu oraz wygodzie przez cały dzień. Nie jest to produkt jednorazowy – wszystkie właściwości są zachowane nawet po praniu. Jeszcze jedna rzecz, o której nie pisałyśmy wcześniej – legginsy posiadają wstawki z czystego srebra (aż 99.9% srebra) Resistex Silver, które mają dodatkowe działanie antybakteryjne.

Jak widać praca nad naszą sylwetką jest możliwa bez żadnego wysiłku, a nawet w czasie snu. Warto jest wstąpić do nas i porozmawiać na temat legginsów Dermofibra. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz do najlepszego gabinetu kosmetycznego w Białymstoku Klinika Urody Żelazna 5, w którym czekają na Was profesjonalne kosmetyczki oraz kosmetolog z ogromnym doświadczeniem i, oczywiście, uśmiechem.