Site Logotype

O nas

Poznaj zespół naszej Kliniki i dowiedz się więcej o naszej pasji do medycyny estetycznej i kosmetologii

Nasza Filozofia

Kochamy EKO!

Składniki w naszych  kosmetykach pochodzą ze zrównoważonych i ekologicznych upraw. 

Bez Okrucieństwa

Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Nie idziemy tu na kompromis.

Profesjonalne Marki

Stosujemy kosmetyki renomowanych światowych producentów.

Dobra Energia

Wierzymy, że przyjemna atmosfera jest kluczowa dla odpowiedniego relaksu.

Profesjonalizm i Rozwój

Stawiamy na specjalistyczną wiedzę i nowoczesny sprzęt medyczny.

Kochamy Co Robimy

Nasza praca to dla nas pasja i ogromna przyjemność, wkładamy serce w każdy zabieg.

Nasza Historia

Zaczynaliśmy jako niewielkie studio urody w 2000 roku. Celem było stworzenie takiego miejsca, które będzie przyciągało ludzi swoim profesjonalizmem i nowoczesnością. Ciągły rozwój, poszerzanie oferty i zatrudnianie świetnych specjalistów doprowadziło nas do dnia dzisiejszego. 

Bardzo nam zależy na przyjaznej i sympatycznej atmosferze w klinice, dbamy też o profesjonalne przygotowanie specjalistów i wysokiej jakości produkty. 

– Urszula Hajduczenia, właścicielka Kliniki Urody

Nasz Zespół

Team Member Urszula Hajduczenia Założycielka, kosmetolog
Team Member
Urszula Hajduczenia
Założycielka, kosmetolog

Magister kosmetologii, która od 2000 roku zaczęła urzeczywistniać swoje marzenie o własnej firmie. W klinice urody zajmuje się zarządzaniem i wdrażaniem nowości, aby klienci mogli korzystać z nowoczesnych terapii kosmetologicznych. Pasjonuje się kosmetologią estetyczną i skutecznymi zabiegami  pielęgnacyjnymi twarzy, które pozwalają klientom na zatrzymanie się na chwilę i relaks. Rozwój zawodowy łączy też z rozwojem osobistym, korzystając regularnie ze szkoleń i dostępnej literatury. Uwielbia podróże, górskie wspinaczki i aktywny wypoczynek w terenie. Nie pogardzi też dobrym filmem czy przeczytaniem trzymającego w napięciu kryminału.

Team Member Małgorzata Radziszewska-Hajduk Kosmetyczka, stylizacja paznokci, podolog
Team Member
Małgorzata Radziszewska-Hajduk
Kosmetyczka, stylizacja paznokci, podolog

Technik usług kosmetycznych z 15-letnim doświadczeniem. Wiedzę z zakresu kosmetologii pogłębia biorąc udział w szkoleniach i kursach. W ostatnim czasie poszerzając ją z zakresu podologii. Nie uznaje szablonów zabiegowych, do każdego klienta zawsze podchodzi indywidualnie. Zabiegi na twarz czy ciało w jej wykonaniu poza efektami gwarantują doskonały relaks zarówno fizyczny jak i psychiczny. Prywatnie mama dwójki dzieci, z którymi uwielbia spędzać aktywnie czas, a w przerwach czytać książki.

Team Member
Karolina Maleszewska
Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku Ukończyła również roczną szkołę Brodway Beauty w Warszawie, gdzie doskonaliła swoją wiedzę w dziedzinie makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Ekspert w dziedzinę urządzeń najnowszej generacji Endermologia Alliance, fotoepilacji oraz urządzeń Hi-tech z użyciem fali ultradźwiękowej i radiowej. Pasjonuje się także w układaniu indywidualnych planów zabiegowych dla  klientów Kliniki Urody przy użyciu peelingów medycznych oraz sprawnie łączy je z zabiegami sprzętowymi dla uzyskania jak najlepszego efektu terapeutycznego. Prywatnie kocha zdrowy styl życia i sport.

Team Member Aleksandra Rukścińska Kosmetolog, trycholog
Team Member
Aleksandra Rukścińska
Kosmetolog, trycholog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zawód kosmetologa jest jej ogromną pasją. Specjalizuje się w terapii przeciwstarzeniowej oraz przeciwtrądzikowej skóry. Dodatkowo stale poszerza swoją wiedzę w dziedzinie trychologii. Do terapii kosmetologicznej każdego klienta podchodzi indywidualnie. W swojej pracy często wykorzystuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Stale poszerza swoją wiedzę, aby móc jak najlepiej pomóc w problemach skóry. Prywatnie interesuje się kuchnią świata, literaturą oraz kocha zwierzęta.

Team Member Anna Klimowicz Fizjoterapeutka, kosmetyczka
Team Member
Anna Klimowicz
Fizjoterapeutka, kosmetyczka

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, kosmetyczka. Zwolenniczka holistycznego podejścia, specjalizuje się w układaniu spersonalizowanych pielęgnacji domowych, a także planów zabiegowych dla cer problematycznych. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach. Stara się łączyć wiedzę z zakresu kosmetologii i fizjoterapii, aby terapie przynosiły jak najwięcej korzyści. Prywatnie miłośniczka gór i aktywnego spędzania czasu wolnego, a także fanka skandynawskich kryminałów.

Nasze Zabiegi

Zabiegi przez nas wykonywane należą do grona najbardziej efektywnych terapii dostępnych na świecie. Aktywnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, aby poszerzać zakres naszych umiejętności i oferowanych usług. Jesteśmy przekonane, że wykonujemy zabiegi w sposób mistrzowski, bezpiecznie i z korzyścią zdrowotną dla Pacjentów. Zależy nam, aby nowoczesne terapie kosmetologiczne były dostępne dla wszystkich i skutecznie pomogły rozwiązać problemy skórne.