Site Logotype

Leczenie rumienia i naczynek

Osiągnij jednolita i gładką skórę

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Zabiegi na rumień i naczynka

Radiotermoliza – zamykanie naczyń krwionośnych nowoczesną metodą ultraszybkich fal radiowych. Zabiegi radiotermolizy polecane są dla osób w każdym wieku, z widocznymi poszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Metoda ta wykorzystuje prądy o częstotliwości radiowej, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność w walce z poszerzonymi naczynkami krwionośnymi. W trakcie zabiegu dochodzi do koagulacji naczyń, często już podczas pierwszego zabiegu. Zabiegi polecane są do wykonania w serii.

IPL to inaczej Intensive Pulse Light, czyli Intensywne Światło Impulsowe. Technologia ta wykorzystuje fale świetlne o zakresie od 500 do 1200 nm. Dzięki tej technologii stało się możliwe wyciszanie i zamykanie zmian rumieniowych. Zabiegi z użyciem IPL bardzo dobrze sprawdzają się też w profilaktyce i leczeniu trądziku różowatego. Energia światła z aparatu jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę) i zamieniany na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Proces ten powoduje zniszczenie ściany rozszerzonego naczynia, które później jest usuwane z organizmu. Do pełnego i zadowalającego efektu konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w serii co 3 tygodnie. Zabiegi z wykorzystaniem światła IPL najlepiej wykonywać w czasie jesienno-zimowym, ze względu na brak silnego słońca.

Rossatore Express – zabieg o działaniu adaptogennym do skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego. Zabieg ten skutecznie obniża nadreaktywność skóry, poprawia koloryt, działa też przeciwzapalnie i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową. Przeznaczony do cery naczyniowej, reaktywnej, również z trądzikiem różowatym.